Każda okazja jest dobra, żeby zrobić coś miłego, dla ważnej w Twoim życiu osoby. 30 września to natomiast bardzo dobry moment, abyś pokazała swojemu mężczynie, że zależy Ci na Jego szczęściu. Miły upominek każdemu chłopakowi sprawi radość. Z pewnością również zaskoczy go to, że pamiętałaś o tym dniu oraz, że wybrałaś niebanalny prezent. Co zatem najlepiej podarować swojemu facetowi, aby docenił Twoje starania?

Pasek do spodni

Może on być zaróweno elegancki, pasujący do garnituru, z ładną, klasyczną klamrą, jak i taki na codzień, zwykły bądź kolorowy. Wszystko zależy od potrzeb i gustu Twojego mężczyzny. Pamiętaj jednak, że choć kobiety uwielbiają ubierać swoich facetów – to jego dzień. Pomyśl zatem o takim pasku, który mu się sposoba. Nawet jeżeli miałby być z nadrukiem Yody z Gwiezdnych Wojen a Ty miałabyś się palić ze wstydu idąc z nim przez miasto. Najważniejsze jest to, abyś 30 września sprawiła radość jemu a nie sobie.

Portfel

Gdzie indziej Twój mężczyzna ma przechowywać grube pieniądze jak nie w portfelu? Skórzany, elegancki portfel to będzie idealny prezent dla faceta, pod warunkiem, że dorzucisz mu tam swoje zdjęcie i grosik na szczęście. Wówczas upominek ten stanie się dodatkowo uroczy.

Scyzoryk

Dla prawdziwego twardziela (alby zwykłego majsterkowicza). Niezależnie od tego ile Twój facet ma lat oraz czym się interesuje – scyzoryk przyda się zawsze. To przecież pewien symbol męskości. No i czym innym otworzy sobie piwo z taką łatwością, jak nie jedną z opcji scyzoryka? Mogłabyś kupić mu, co prawda, zwykły otwieracz do piwa, jednak to nie to samo. Twój mężczyzna mając wielofunkcyjne narzędzie w kieszeni będzie czuł się jak prawdziwy twardziel, nawet jeśli miałby nie użyć żadnej jego funkcji, oprócz nożyczek do paznokci.

Ulubioną grę z dzieciństwa

Tak, dowiedz się w co Twój facet uwielbiał grać kiedy był młody i spróbuj to zdobyć! Jeśli to była planszówka – czeka Cię wiele miłych chwil spędzonych na wieczornym graniu ze swoją drugą połówką. Jednak w przypadku, kiedy była to gra komputerowa… również czeka Cię wiele miłych wieczorów – z koleżankami na mieście. Tak czy inaczej to fajny prezent, ponieważ przywoła Twojemu mężczyźnie na myśl miłe wspomnienia. Nie od dziś wiadomo, że pomimo słabej grafiki i niezbyt rozbudowanego scenariusza – do starych gier podchodzi się bardzo sentymentalnie. Jedna wskazówka – dowiedz się czy gra komputerowa, którą zamierzasz kupić będzie możliwa do odtworzenia na posiadanym przez chłopaka sprzęcie.

Przede wszystkim zastanów się nad tym, co Twój mężczyzna tak naprawdę lubi i czego by potrzebował. Spędzasz z nim czas, znasz go – powinnaś zatem orientować się w tym co sprawia mu największą radość. Pamiętaj również, aby w ten dzień poświęcić mu trochę czasu i spędzić z nim miłe chwile, przy okazji wręczenia uroczego prezentu.