Zbliżają się Andrzejki. Pamiętajmy, że to nie tylko dzień wróżb oraz zabaw do białego rana, a przede wszystkim urodziny Andrzejów – naszych ojców, braci, przyjaciół, partnerów. Wybierając się na imieniny nie możemy zapomnieć o prezencie dla głównego bohatera wieczoru. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na oryginalne, stylowe oraz handmadowe prezenty dla solenizanta.

 

MUCHA TRIO

http://www.decobazaar.com/produkt-mucha-trio-4823454.html

Kimkolwiek jest osoba obdarowywana, w każdym mężczyźnie ukrywa się dżentelmen. Elegancja nigdy nie wychodzi z mody, a dzięki stylowi możemy wiele wyrazić bez słów. Wykonana ręcznie muszka od Bewooden wyrazi jeszcze więcej. Cena: 299 zł.

PORTFEL VIRIE VIRILIA

http://www.decobazaar.com/produkt-portfel-virie-virilia-4823187.html

Wykonany ręcznie portfel od Bewooden to gwarancja stylu. Nie tylko jest funkcjonalny, ale też świetnie się prezentuje. Drewniany portfel to produkt oryginalny, który podkreśla niepowtarzalny szyk. Cena: 369 zł.

SPINKI DLA SUPER TATY

http://www.decobazaar.com/produkt-spinki-dla-super-taty-4815241.html

Świetny prezent dla Andrzeja od dziecka lub żony, która niedawno urodziła. Masywne, ciężkie spinki o bardzo eleganckiej prezencji. Spinki do mankietów wykonane są w kolorze srebra. Na życzenie można wykonać inny napis lub zdjęcie. Cena: 99 zł.

PRL TECZKA KASZTAN ANTYK

http://www.decobazaar.com/produkt-prl-teczka-kasztan-antyk-4374474.html

Piękna, duża, pojemna torba ze świetnej jakości skóry bydlęcej. Kolor teczki brązowy, kasztanowy, antykowany. Całość wzmocniona metalowymi nitami. Torba może posłużyć jako szczególny prezent dla gustownego mężczyzny. Cena: 420 zł.

NOTES SKÓRZANY

http://www.decobazaar.com/produkt-notes-skorzany-5203996.html

Notes został wykonany dla kogoś, kto zwraca uwagę na szczegóły i ma słabość do rzeczy wyglądających na antyki. Notatnik uszyto ręcznie, okładka to naturalna, gruba skóra. We wnętrzu znajdziemy 280 stron czyli 140 kartek papieru. Cena: 64 zł.

MĘSKA BRANSOLETKA :: BUDDHA & BLACK LAVA II

http://www.decobazaar.com/produkt-meska-bransoletka-buddha-black-lava-ii-5106827.html

Bransoletkę zrobiono z kul porowatej lawy wulkanicznej, na środku Budda – koralik metalowy. Lawa wulkaniczna posiada właściwości lecznicze zarówno dla ciała, jak i duszy. Idealna na prezent, zapakowana w ozdobne pudełeczko. Cena: 64 zł.

 

Andrzejki to świetna okazja na to, aby popisać się inwencją twórczą w doborze ciekawego prezentu. Oczywiście Andrzejkowy prezent nie musi być elegancki, ciekawym pomysłem na tę okazję są różnego rodzaj zabawne upominki. Najważniejszym jednak jest to, aby podarunek spodobał się samemu solenizantowi.