Zbliżają się Mikołajki, a to dobry moment, aby przetestować przed Świętami Bożego Narodzenia, co spodoba się Twojemu mężczyźnie. Poniżej przedstawiamy nasze TOP 5 handmadowych prezentów na Mikołaja, które nie tylko są jedyne w swoim rodzaju, ale też zostały stworzone z pasją.

KUBEK. JESTEŚ MOIM RYCERZEM

5257472

Propozycja, która z pewnością spodoba się każdemu mężczyźnie, bo który nie chciałby być uważany za rycerza swojej kobiety. Kubek ceramiczny z napisem i grafiką „Jesteś moim rycerzem” jest w białym połyskującym kolorze i idealnie nadaje się na ciepłe napoje. Kubki można myć w zmywarce oraz istnieje możliwość stworzenia indywidualnego kubka z własnym napisem lub grafiką.

Cena – 29 zł

WILK – SPINKI DO MANKIETÓW

5264300

Spinki przydadzą się każdemu elegantowi, którego czasem woła zew natury. Spinki zostały wykonany ręcznie, z grafiką artystyczną zatopioną w wypukłym szkle, dzięki czemu otrzymujemy efekt 3D. Oprawa szkła jest z metalu antyalergicznego w kolorze srebrnym. Całość zapakowana w ładne opakowanie.

Cena – 59 zł

NAKRAPIANE. SPINKI DO MANKIETÓW

4319164

Bardzo estetyczne i eleganckie spinki do mankietów ze szklanymi oczkami, które wykonano ze szkła metoda fusingu. Dodatek o żywej kolorystyce dla energicznego i modnego mężczyzny.

Cena – 59 zł

CZAPKA PSTRO!

5264286

Może Twój facet nie ma pstro w głowie, ale ta zabawna czapka z pewnością mu się spodoba, a dodatkowo ogrzeje go w zimniejsze dni.

Cena – 40 zł

AUTORSKA FOTOGRAFIA, ZIMOWY PEJZAŻ III

5264350

Autorska fotografia artystyczna, która pięknie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Twój mężczyzna ma duszę artysty? Lubi ozdabiać i dekorować mieszkanie? Jeśli tak to ten prezent z pewnością mu się spodoba. Fotografia jest czarno-biała, wykonana wysokiej jakości drukiem na papierze ILFORD Prestige Gold Fibre Silk 310g. Każda odbitka jest sygnowana i podpisana przez autora.

Cena – 120 zł

Grudzień to radosny miesiąc, pełen chwil, w których obdarowujemy bliskie nam osoby prezentami. Warto poszukać ciekawych propozycji wśród produktów stworzonych ręcznie, które oprócz oryginalności są często rzeczami wysokiej jakości i jedynymi w swoim rodzaju.

Zdjęcia:  www.decobazaar.com