Zmieniająca się pora roku to świetna okazja na odświeżenie wystroju naszego mieszkania. Warto postawić na wiosenne dodatki – wprowadzą świeżość i radość po pochmurnej zimie. Poniżej znajdziecie zestawienie najciekawszych akcesoriów, dzięki którym od razu poczujesz się radośniej.

Pędzle w dłoń!

Jeśli masz dzień wolny, wybierz się do sklepu, kub farbę i pędzle i do działa. Odświeżenie koloru ścian to najlepszy sposób na zmianę wystroju naszego mieszkania. Jeśli nie masz czasu ani warunków na malowanie, kup naklejki naścienne – ich różnorodność sprawi, że z pewnością wybierzesz cos dla siebie, a Twoja ściana nabierze całkiem nowego wyglądu.

Jeśli wahasz się nad kilkoma wzorami lub żaden nie spełnia Twoich oczekiwań, śmiało kontaktuj się z twórcami – oni z pewnością dobiorą idealną grafikę lub stworzą nową, specjalnie na Twoje zamówienie.

 

Postaw na detale

Oczywiście, mało kiedy możemy zdecydować się na bardzo radykalne zmiany jak malowanie czy wymiana mebli. Nie jest to jednak konieczne. Wystarczą niewielkie zmiany dekoracji, by Twoje wnętrze zostało nowy charakter. Postaw na ciekawe poduszki, autorskie plakaty z motywami roślinnymi lub kup świeże kwiaty do wazonu. Dzięki takim kosmetycznym zabiegom Twoja przestrzeń zyska nowe oblicze.

Wiele z tych dodatków mogą stanowić tło do aranżacji. Ramka na zdjęcia może wisieć na ścianie cały rok, a przy każdej wymianie zdjęć zyska inną twarz. To świetne rozwiązanie, jeśli nie masz dużego budżetu na wykończenia wnętrz.

 

Więcej światła!

Oświetlenie pełni bardzo ważną funkcje w mieszkaniu. Po pochmurnej i przygnębiającej zimie warto wprowadzić na salony więcej światła. Dodatkowe lampy w domu oprócz swojej funkcji mogą być także świetnym elementem dekoracyjnym.

Designerzy prześcigają się w projektowaniu nowych kształtów, a ostatnio coraz popularniejsze jest zamienianie starych przedmiotów w świecące akcesoria. Hitem jest stary telefon stacjonarny, który przy drobnej pomocy projektanta zyskał całkiem nowe zastosowanie.